Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

» ▮▣▮ MinersCraft ▮▣▮ [1.6.1] [EXP ZE STONE] [AUTORSKIE SKRYPTY] [NOWY SYSTEM GILDII] [HP NAD GŁOWĄ] «


Evolution.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

==== MinersCraft ====

ADRES IP : s152.csrv.pl:57715

»-----------------------------------------------------------------------------------------------«

KONKURS!!!

Napisz swój nick pod tematem, a weźmiesz udział w losowaniu!
Do wygrania będzie ranga SuperVIP i wiele innych! ;-)

»-----------------------------------------------------------------------------------------------«

Szukasz idealnego serwera do pogrania ze znajomymi?
Poprzednie serwery nie spełniły Twoich oczekiwań?
Nasz serwer jest inny!

Czeka na Ciebie wiele nowości, doświadczona administracja,

serwer oparty na autorskich skryptach!

Aby dowiedzieć się więcej o serwerze, sprawdź screeny na dole tematu i

opis nowości!

MinersCraft -- Serwer od graczy dla graczy!

»-----------------------------------------------------------------------------------------------«

ho3lgz.jpgbydc.pngho3lgz.jpg

ADRES IP : s152.csrv.pl:57715

No-Premium,

Najnowsza wersja 1.6.1.

»-----------------------------------------------------------------------------------------------«

ho3lgz.jpgdydc.pngho3lgz.jpg

Właściciel :: AvaterysPL

Właściciel :: IntelCorePL

Moderator :: Paula990

Moderator :: Phonex42

»-----------------------------------------------------------------------------------------------«

ho3lgz.jpgcydc.pngho3lgz.jpg

Autorskie oraz modyfikowane skrypty urozmaicające rozgrywkę

Areny Igrzysk śmierci (SurvivalGames)

Areny Igrzysk Śmierci (SurvivalGames),

Super wydajna maszyna, co gwarantuje brak lagów,

Miła i pomocna administracja,

Dobry kontakt z graczami poprzez serwer TeamSpeak 3

Dropy surowców ze Stone, co zapewnia brak

tzw. X-Rayowców,

Dużo ciekawych eventów organizowanych przez administrację,

Tagi wraz z kolorami nicków w zależności od stosunku z gildią,

Wiele, wiele więcej...

»-----------------------------------------------------------------------------------------------«

ho3lgz.jpgZxdc.pngho3lgz.jpg

 

Zabezpieczenia przed ukradnięciem listy pluginów, silnika serwera :

guprdq.jpg

Innowacyjny system teleportacji na spawn, home itp.:

dyazcr.jpg

Wymiana diamentów na trzcinę!

wt2hzo.jpg

Ochrona przed spamem na chacie!

dz3kn4.jpg

Ciekawie zrobione MOTD!

hp5gat.jpg

 

 

»-----------------------------------------------------------------------------------------------«

Masz jakieś pytanie/propozycję?

Pisz śmiało w odpowiedzi pod tematem, nie gryziemy! ;-)

Więcej informacji już wkrótce!

// Jeżeli masz patrzeć w przeszłość, to jakie były moje poprzednie serwery, ile

trwały i przez to hejtować, to lepiej wyjdź. Nie patrzmy w przeszłość. :-) //

»-----------------------------------------------------------------------------------------------«

Opublikowano

OMG Start miał być 6 , potem miał być 8 o 19, potem o 19:30 , potem o 20 , teraz niby o 20:30.

O 20:30 będzie jutro o 19?

 

Nie no czekam z niecierpliwością od 14 :)

cute_anime_girl_by_kisakupl-d56xzn2.png

Hotarti <3 <3 <3 I <3 Anime

Żyjemy w chorym świecie gdzie bycie sobą jest chwalone w sieci, zaś w rzeczywistości prowadzi do samotności. :C

Opublikowano

Szkoda, że drop surowców nie jest z ród... No ale cóż... Zabezpieczenia przed "cziterami" obowiązkowa... Mimo to wbiję, gdyż wydaje mi się, iż to dobry serwer.

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Szkoda, że drop surowców nie jest z ród... No ale cóż... Zabezpieczenia przed "cziterami" obowiązkowa... Mimo to wbiję, gdyż wydaje mi się, iż to dobry serwer.

@Edit: Nie lepiej przenieść serwer na mc 1.6.2? Tam są już poprawione wszelkie błędy...

 

@Edit2: Nie ten przycisk -_-. Wybaczcie..

1377531174-U173186.png

Opublikowano

A mnie pamiętasz z PolandCrafta ;D? Intel ;p

//edit start za 10m ;3

jasne że pamiętam cię Intel, avaterysa też pamiętam :). z grubsza to prawie wszystkich :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...